3. místo našich žáků v minikopané

9.11.2017. Kategorie: Základní škola

Ve čtvrtek 9. 11. 2017 se naši žáci ze 3. - 5. ročníku zúčastnili turnaje škol Mikroregionu obcí povodí Stonávky, který uspořádala ZŠ Smilovice v místní hale.

Pod vedením paní vychovatelky Věry Lasotové se naši žáci na turnaj pilně připravovali. Aby vyzkoušeli hru ve větších prostorách, zorganizovali dokonce 1 trénink v třanovické škole, kterou vyzvali na přátelský zápas. Poctivá příprava přinesla své ovoce - naši žáci se umístili na krásném 3. místě a Filip Polášek ze IV. třídy přidal další velký úspěch - titul nejlepšího střelce!

Srdečně gratulujeme našim sportovcům: Vojtovi Lokayovi, Filipu Poláškovi, Jakubu Šelongovi, Matěji Ciencialovi, Benjamínu Kubiszovi, Jakubu Kloskovi a Radimu Miždovi.

Fotografie z akce