Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Čokoládová tretra 2019

18.6.2019. Kategorie: Základní škola

Jedná se o běžecký závod pro děti do 11 let pod záštitou Jana Železného, SSK Vítkovice a AŠSK.

V dubnu se v naší škole uskutečnilo základní kolo, ze kterého se do Ostravy probojovali tito atleti:

I. kategorie (ročník 2013/2012) běh 100 m:

Jiří Čarváš, Dorota Wewiorková

II. kategorie (ročník 20111/2010) běh 200 m:

Magda Pfeiferová, Eliška Lokayová, Nikol Ernstová, Adam Noga, Antonín Lasota, Daniel Chuděj

III. kategorie (ročník 2009/2008) běh 300 m:

Veronika Kotasová, Sofie Kapitanov, Aneta Lasotová,  Filip Polášek, Benjamin Kubisz, Pavel Zawadzki

Závod zahájily dívky v běhu na 300 metrů, následovali chlapci na stejné trati, kde Filip Polášek získal stříbrnou medaili! Po nejstarší kategorii na start závodu na 200 m nastoupila II. kategorie a po ní ti nejmenší.

Přestože Filip Polášek skončil na druhém místě, na postup do semifinále to bohužel nestačilo a souhrnně skončil pátý. I tak je to pro něj obrovský úspěch, stejně jako pro ostatní účast na tomto závodu, Komu se poštěstí závodit na stadionu, kde běhával nejlepší sprinter planety a ukončil zde svou kariéru Usain Bolt?