Oznámení o zahájení provozu v rekonstruovaných půdních prostorách

23.4.2019. Kategorie: Družina, Základní škola

• o ukončení stavebních prací ke dni 30. 4. 2019
  • o zahájení opětovného používání prostředního vchodu od 2. 5. 2019
  • o zahájení provozu nově rekonstruovaných prostor od 2. 5. 2019

Vážení rodiče,

ke dni 2. 5. 2019 bude zahájen provoz v rekonstruovaných prostorách v 3. NP:

• multimediální učebny pro výuku jazyků a informačních technologií
  • oddělení školní družiny.

Rádi bychom touto cestou poděkovali zastupitelům obce Střítež za finanční i morální podporu při naší snaze zajistit našim žákům
i učitelům kvalitních podmínky pro vzdělávání. Velice si této podpory vážíme a oceňujeme trpělivost vedení obce i ostatních zainteresovaných osob, s jakou po celou dobu této náročné rekonstrukce koordinovali stavební práce.

Jako poděkování všem jmenovaným plánujeme

dne 10. 5. 2019 slavnostní OTEVŘENÍ REKONSTRUOVANÝCH PŮDNÍCH PROSTOR A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ (14:30 – 17:00 hod.)

za přítomnosti pana Zdeňka Micky, syna 1. ředitele školy a zástupců Statutárního města Třince a obcí regionu Stonávka. Srdečně jsou zváni také zájemci z řad rodičů a veřejnosti.

Mgr. Dagmar Machálková, ředitelka školy