Poděkování za podporu

30.4.2018.

Srdečně děkujeme rodičům a našim partnerům za finanční a materiální podporu i další pomoc v roce 2018, zejména při organizaci oslav 90. výročí založení školy a 16. ročníku hudebního a výtvarného projektu "Rozvíjej se, poupátko".

Konkrétně se jedná například o výrobu dárkových předmětů z keramiky pro hosty oslav 90. výročí školy v rámci "Tvořivých dílen s rodiči", pomoc při realizaci projektu "Rozvíjej se, poupátko" - pomoc v kuchyni, pečení moučníků, zajištění kostýmů pro divadelní představení "Škola v zrcadle času", úprava zahrady v rámci projektu "Rozkvetlá škola" apod.

Přehled rodičů a sponzorů, kteří nás podporují, najdete na stránce PARTNEŘI na našem webu. Přehled bude průběžně aktualizován.