Poupátko 2019

2.5.2019. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Obě soutěže - výtvarná i pěvecká - proběhnou letos pouze ve formě regionálního kola Stonávka bez postupu (na "velké Poupátko", kdy se v soutěži utkají také školy z Třinecka a Jablunkovska, nás čeká opět příští rok).

Velice nás těší obrovský zájem o účast v soutěži - do pěvecké části je přihlášených 56 účastníků z 9 škol našeho regionu a ze Slovenska!

Přijďte si zpříjemnit páteční dopoledne a podpořit mladé talenty, srdečně Vás zveme. Zaručujeme hezký zážitek a k tomu něco dobrého na zub ;-). Zajištění občerstvení mají již tradičně v režii ochotné maminky našich žáků a další dobrovolníci, za což jim patří velký dík!

Podpora soutěže přichází, stejně jako každý rok, také od Obce Střítež a našich partnerů, děkujeme za ni, velmi si této pomoci vážíme.

Mgr. Dagmar Machálková