Pozvání na benefiční koncert

29.10.2018. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Srdečně zveme na benefiční koncert, který je pro nás tou nejkrásnější tečkou za letošním ročníkem projektu Rozvíjej se, poupátko. Koncert se koná se v sobotu 1. 12. 2018 v 16:30 hod.  již tradičně v Evangelickém kostele v Komorní Lhotce.

Věřte, že se všichni - organizátoři i účinkující - moc těšíme, že opět můžeme pomoci těm, kteří si zaslouží podporu v těžkých chvílích...

Záštitu benefice přislíbili organizátoři projektu Děti úplňku, který přikládáme v následujícím linku: https://www.youtube.com/watch?v=kZHIbK4cS6g

V programu vystoupí úspěšní zpěváci tří regionů - Stonávky, Třinecka a Jablunkovska. Hvězdným hostem večera bude Tereza Mašková, vítězka letošního ročníku známé TV soutěže.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Mgr. Dagmar Machálková