Novinky - článek

Seznamte se s našimi pěveckými talenty...

11.5.2018. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Seznamte se s finalisty 16. ročníku pěvecké soutěže Rozvíjej se, poupátko 2018!

Do finále soutěže, které proběhne 19. 5. 2018 v DDM v Třinci, byli jako nejlepší zpěváci škol regionů Třinecka, Jablunkovska a Stonávky nominováni níže uvedení soutěžící (v abecedním pořadí).

Vzhledem k tomu, že v každé kategorii bude ve finále odbornou porotou vybrán pouze 1 laureát soutěže, budou zpěváci potřebovat velkou podporu svých fanoušků. Přijďte své favority povzbudit, slibujeme opět silné hudební zážitky i zábavu v podobě PROMO AKCE Hit Rádia Orion se živým vstupem do vysílání. Zárukou příjemné atmosféry je také moderátor Radek Erben, který bude soutěžní program provázet.

Těšíme se na Vás!

FINALISTÉ PROJEKTU "ROZVÍJEJ SE, POUPÁTKO" 2018

2. ktg.
(1. ročník)

Benešová Karolina, PZŠ a MŠ Hnojník
Burian Adam, PZŠ Jablunkov
Kaleta Šimon, ZŠ a MŠ Třanovice
Kaszper Karolina, PZŠ Vendryně
Paszková Miriam, ZŠ a MŠ Střítež

3. ktg. 
(2. a 3. ročník)

Bolek Ellen, PZŠ a MŠ Hnojník
Brusová Jana, ZŠ Třinec, Slezská
Cemerková Adéla, ZŠ a MŠ Třinec, Nebory
Cieślar Rebeka, PZŠ a MŠ Bystřice
Jakubiková Anežka, PZŠ Jablunkov
Sodzawiczný Ondřej, PZŠ a MŠ Hnojník
Vavříčková Ema, ZŠ a MŠ Střítež

4. ktg.
(4. a 5. ročník)

Adámková Alžběta, ZŠ a MŠ Třanovice
Cieslar Jindřich, ZŠ Třinec, Slezská
Kaleta Dorota, PZŠ a MŠ Bystřice
Kisialová Ludmila, ZŠ Třinec, Slezská
Navrátil Justyna, PZŠ a MŠ Bystřice
Przywarová Ivana, ZŠ a MŠ Střítež
Pszczolková Kristýna, 7. ZŠ Kaštanova, Třinec
Szwarc Julia, PZŠ Vendryně

5. ktg.
(6. a 7. ročník)

Bolek Izabela, PZŠ a MŠ Hnojník
Borkovcová Kristýna, PZŠ Jablunkov
Suszka Karolina, PZŠ Jablunkov
Wałach Tomasz, PZŠ a MŠ Třinec

6. ktg.
(8. a 9. ročník)

Bialoňová Nikol, Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník
Brezňáková Marie,ZŠ Třinec, Slezská
Fiedor Marian, PZŠ a MŠ Třinec
Chodura Anna, PZŠ a MŠ Hnojník
Janík Matěj, Gymnázium Český Těšín
Popelková Karolína, ZŠ Raškovice
Sikora Petra, PZŠ Vendryně
Turková Klára, ZŠ a MŠ Písek

7. ktg. 
(15 – 21 let)

Hota Jakub, Gymnázium Třinec
Pecha Štefan, Pražská konzervatoř
Schlesingerová Adéla, SPŠ a SZŠ sv. Anežky České, Odry
Škarpová Tereza, ZUŠ B. Martinů v Havířově
Truhlářová Natálie, ZUŠ B. Martinů v Havířově