Školní kolo recitační soutěže

2.2.2018. Kategorie: Základní škola

Ve čtvrtek 1. února 2018 se u nás konalo školní kolo recitační soutěže. Nejlepší recitátoři jednotlivých tříd nám připravili nevšední zážitek a zpříjemnili tak všem den před pololetními prázdninami.

Výkony všech soutěžících byly ohodnoceny bouřlivým potleskem a také sladkou odměnou. A vítězové se mohou těšit na účast v obvodním kole 47. ročníku Celostátní přehlídky soutěže dětských recitátorů, která se uskuteční ve středu 21. února 2018 v DDM v Třinci. Jsou to: Eliška Ciencialová z 1. ročníku, Magdaléna Hűnnerová z 2. ročníku a Ema Vavříčková z 3. ročníku. Ve starší kategorii potom porotu nejvíce zaujaly výkony Sofie Bončkové a Kláry Kutajové z 5. ročníku.

Mgr. Lenka Drabinová