Úspěch našich žákyň ve výtvarné soutěži

5.10.2017. Kategorie: Základní škola

Žáci a žákyně naší školy se zúčastnili výtvarné soutěže "Vzpomínky na prázdniny" organizované Domem dětí a mládeže Třinec za podpory MSK.

Ze sedmi výtvarných prací, které jsme za školu nominovali, zaujala porotu výtvarná dílka Sofie Kapitanov z III. třídy a Martiny Troszokové, která navštěvuje V. třídu. Obě žákyně se umístily na zlaté příčce ve svých kategoriích, což považujeme za velký úspěch, ke kterému jim srdečně gratulujeme!

Soutěže se zúčastnilo celkem 15 základních škol, porota vybírala z celkem 250 zaslaných soutěžních prací.

Předání cen proběhne dne 18. 10. 017 od 13:00 hod. v DDM Třinec.

Výstava bude pro veřejnost otevřena od 19. října denně od 8.00 do 18.00 hod.

Velké poděkování patří i pedagogům, kteří se podíleli na přípravě výtvarných prací svou odbornou radou a vedením svých žáků.