Novinky - článek

Výsledky regionálního kola projektu Poupátko

10.5.2019. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Střítežským kulturním domem zaplněným do posledního místa dnes od rána zněly tóny písní z úst mladých talentovaných zpěváků našeho regionu Stonávka. Mezitím v nedaleké základní škole malí výtvarníci vytvářeli z keramiky svá dílka na téma "Hudební mandala"... A jak to vše dopadlo? Kdo byl nejlepší a kdo nejvíce okouzlil odbornou porotu? 

To vše Vám prozradí výsledková listina (najdete níže), již dnes - pár hodin "poté" - je však víc než jasné, že to není vůbec důležité - určitě se všichni, kdo jsme byli dnes u toho, shodneme na tom, že vítězi jsou všichni, protože věnovali svůj čas a srdce nám - divákům, organizátorům, učitelům... Děkujeme!!!

Máme velkou radost z úspěchu dětí z naší mateřské i základní školy, nejvíce si však ceníme toho, s jakým odhodláním se na dnešní soutěž připravovaly a jak jim záleží na tom, aby předaly svým zpěvem či výtvarným dílkem to nejlepší, co v sobě mají. 

Mgr. Dagmar Machálková




VÝSLEDKY PROJEKTU "ROZVÍJEJ SE, POUPÁTKO" 2019

ZPĚV

1. ktg. (MŠ) - není hodnocena, bývá udělena pouze zvláštní cena poroty  

Zvláštní cena poroty - Santariusová Nela, ZŠ a MŠ Třanovice 

2. ktg.
(1. ročník)

1. místo - Czerniková Martina, ZŠ a MŠ Střítež 

2. místo - Kowalczyk Anna, PZŠ a MŠ Hnojník

3. místo - Brzežková Barbora, ZŠ a MŠ Třanovice

3. ktg.
(2. a 3. ročník)

1. místo - Mazúrová Simona, ZŠ Strečno

2. místo - Paszková Miriam, ZŠ a MŠ Střítež

3. místo - Beneš Justyna, PZŠ a MŠ Hnojník

4. ktg.
(4. a 5. ročník)

1. místo - Przywarová Ivana, ZŠ a MŠ Střítež

2. místo - Cemerková Adéla, ZŠ a MŠ Třinec Míru

3. místo - Vavříčková Ema, ZŠ a MŠ Střítež

Zvláštní cena poroty - Indrák Štěpán, ZŠ a MŠ Komorní Lhotka

5. ktg.
(6. a 7. ročník)

1. místo - Klodová Veronika, ZŠ a MŠ Hnojník

2. místo - Bialoňová Ethel, ZŠ a MŠ Hnojník

3. místo - Nowok Aneta, PZŠ a MŠ Hnojník

6. ktg.
(8. a 9. ročník)

1. místo - Honzáková Martina, Gymnázium Český Těšín

2. místo - Bialoňová Nikol, ZŠ a MŠ Hnojník

3. místo - Chodura Anna, PZŠ a MŠ Hnojník

KERAMIKA

1. ktg.
(1. - 3. ročník)

1. místo - Floderová Veronika, ZŠ a MŠ Komorní Lhotka

2. místo - Ciencialová Eliška, ZŠ a MŠ Střítež

3. místo - Paláková Vanesa, ZŠ a MŠ Třanovice

Zvláštní cena poroty - Zajoncová Nela, ZŠ a MŠ Komorní Lhotka

2. ktg.
(4. a 5. ročník)

1. místo - Otisková Natálie, PZŠ a MŠ Hnojník

2. místo - Bonczek Gabriel, ZŠ a MŠ Komorní Lhotka

3. místo - Nowak Tomáš, ZŠ a MŠ Třanovice

Zvláštní cena poroty - Karešová Nikol, ZŠ a MŠ Komorní Lhotka


KOMPLETNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Region Stonávka 2019