Výsledky školního kola pěvecké soutěže Poupě

6.4.2018. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

V pátek 6. dubna 2018 se celkem 25 dětí naší MŠ i ZŠ zúčastnilo školního kola pěvecké soutěže Poupátko. Výkony soutěžících byly velmi povedené, porota tvořená z řad pedagogů neměla vůbec snadný úkol, zvlášť s vědomím toho, že ti nejlepší zpěváci mají být současně nominováni do postupového kola a reprezentovat naši školu v regionu Stonávka.

S přihlédnutím k přísným kritériím (intonace, frázování, výběr písně, výraz apod.) se nakonec porota dohodla na postupu těchto malých pěveckých talentů:

I. ktg. (MŠ)

1. místo - Czerniková Martina, 2. místo - Stryja Mikoláš, 2. místo - Sokolíková Laura (náhradnice)

II. ktg. (1. ročník ZŠ)

1. místo - Paszková Miriam

III. ktg. (2. a 3. ročník ZŠ)

1. místo - Vavříčková Ema, 2. místo - Lokayová Eliška, 2. místo - Pietrzyková Zuzana  (náhradnice)

IV. ktg. (4. a 5. ročník ZŠ)

1. místo - Przywarová Ivana, 1. místo - Tomicová Karolína, 2. místo - Boháčová Eliška  (náhradnice)

Gratulujeme všem úspěšným zpěvákům ke krásnému vystoupení a těšíme se na regionální kolo!