Zahájení školního roku 2018/2019

30.8.2018. Kategorie: Družina, Jídelna, Mateřská škola, SRPŠ, Základní škola

Po dvou měsících rekonstrukce se podařilo připravit prostory tak, abychom mohli zahájit školní rok v řádném termínu.

V základní škole proběhne v pondělí slavnostní zahájení s přivítáním nových prvňáčků, na které se všichni moc těšíme (od 8:00 do 9:40 hod.).

Mateřská škola zahájí školní rok v plném provozu, tj. od 6:30 hod., zařazení děti najdete na vstupních dveřích obou tříd MŠ.

Všechny důležité informace předáme hned v ponděli v tištěné podobě, průběžně budeme rodiče informovat také v informačním systému Edookit (novým uživatelům zašleme na mail přístupové údaje).

Aktualizace webových stránek k novému školnímu roku bude dokončena nejpozději do konce září.

Všem našim dětem, žáčkům, jejich rodičům, učitelům i dalším zaměstnancům přeji šťastný start do nového školního roku 🍀.

Dagmar Machálková, ředitelka školy