ORGANIZACE ZŠ 2023/2024

Naše základní škola patří mezi neúplné školy s výukou žáků 1. stupně s kapacitou 82 žáků. V tomto školním roce navštěvuje ZŠ celkem 56 žáků v pěti třídách a pěti ročnících:

13 5 8       Mgr. Olga Landecká

6 1 5        Mgr. Šárka Kučerová  ---

16

7 9        Mgr. Yvetta Škutová

6 7         Mgr. Lenka Drabinová

10

7

3         Mgr.  Petra Lysková

58 26 32

Výchovně vzdělávací činnost naší ZŠ probíhá podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání „Poznáním a vzděláním k otevřené budoucnosti“, platného od 1. 9. 2022 s účinností od téhož data.

ŠVP školy spolu najdete spolu s další dokumentací školy na stránce FORMULÁŘE A DOKUMENTY, jsou k dispozici v tištěné podobě také v 1. patře hlavní budovy školy.

Ke komunikaci, klasifikaci, třídní dokumentaci a stravovací systém slouží školní informační systému Edookit s přístupem pro učitele, zákonné zástupce a žáky. Elektronické žákovské knížky jsou zavedeny pro žáky 1. - 5. ročníku, žáci 1. ročníku mají navíc žákovskou knížku tištěnou.

ORGANIZACE ZŠ 2022/2023

6 1 5       Mgr. Šárka Kučerová

16 7 9        Mgr. Yvetta Škutová   Ing. Janina Poloková

6 7        Mgr. Lenka Drabinová

8 3         Mgr. Petra Lysková

3         Mgr. Olga Landecká

57 30 27

ORGANIZACE ZŠ 2021/2022

Naše základní škola patří mezi neúplné školy s výukou žáků 1. stupně s kapacitou 82 žáků. V tomto školním roce navštěvuje ZŠ celkem 76 žáků v pěti třídách a pěti ročnících:

17

9

Mgr. Lenka Drabinová ---

Mgr. Eva Machová

20

76

42

34

Výchovně vzdělávací činnost naší ZŠ probíhá podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání „Buďme na sebe hodní“.

Ke komunikaci, klasifikaci, třídní dokumentaci a stravovací systém slouží školní informační systému Edookit s přístupem pro učitele, zákonné zástupce a žáky. Elektronické žákovské knížky jsou zavedeny pouze pro žáky 2. - 5. ročníku

ORGANIZACE ZŠ 2020/2021

Naše základní škola patří mezi neúplné školy s výukou žáků 1. stupně s kapacitou 82 žáků. V tomto školním roce navštěvuje ZŠ celkem 77 žáků  v pěti třídách a pěti ročnících:

16

10

Mgr. Lenka Drabinová
Bc. Beata Beková

Mgr. Eva Machová ---

9

Kristýna Arpášová

21

77

44

33

v 1. patře hlavní budovy školy.

Od školního roku 2017/2018 využívá škola ke komunikaci, klasifikaci, třídní dokumentaci a stravovací systém informační systému Edookit s přístupem pro učitele, zákonné zástupce a žáky. Elektronické žákovské knížky jsou zavedeny pouze pro žáky 2. - 5. ročníku

ORGANIZACE ZŠ 2019/2020

Naše základní škola patří mezi neúplné školy s výukou žáků 1. stupně s kapacitou 82 žáků. V tomto školním roce navštěvuje ZŠ celkem 69 žáků, díky výjimce z nejnižšího počtu žáků, schválené zřizovatelem,  jsou žáci vyučovániv pěti třídách a pěti ročnících:

Mgr. Eva Machová

19

7

Mgr. Lenka Drabinová

12, od 18. 11. 2019 13

7, od 18. 11. 2019 8

Bc. Beata Beková

69

42

27

v 1. patře hlavní budovy školy.

Od školního roku 2017/2018 využívá škola ke komunikaci, klasifikaci, třídní dokumentaci a stravovací systém informační systému Edookit s přístupem pro učitele, zákonné zástupce a žáky. Elektronické žákovské knížky jsou zavedeny pouze pro žáky 3. - 5. ročníku