Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Benefiční koncert škol

7.11.2019. Kategorie: Základní škola

Naše soutěž Poupátko není jen přehlídkou talentů, nezapomínáme ani na pomoc potřebným. Letošními obdarovanými na BENEFIČNÍM KONCERTU v Komorní Lhotce budou osamělí senioři, kterým čas zpestřují zrakově postižení z projektu Návštěvy POTMĚ - právě jim a všem, kteří přijdou podpořit tento charitativní projekt, budou patřit "HUDEBNÍ NÁVRATY" bývalých úspěšných účastníků Poupátka - Matěje Janíka, Adély Schlesingerové, Kateřiny Zagórové a Anežky Indrákové.

Kromě jmenovaných hostů vystoupí sólisté a žáci škol našeho regionu (ZŠ Střítež, ZŠ Komorní Lhotka, PZŠ Hnojník, ZŠ Míru Třinec) za klavírního a kytarového doprovodu bratrů Janíkových.

Více v přiloženém plakátu...