Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Divadélko v družině

20.2.2023. Kategorie: Družina

V týdnu od 20. 2. - 24. 2.  bylo v družině tématem divadlo. Vysvětlili jsme si pojmy, jako např. hlediště, jeviště, nápověda apod., rozdělili divadelní a filmové žánry, povídali si o známých hercích s ukázkou jejich hereckých výkonů.

Děti nakreslily svou oblíbenou pohádku a pokusily se ji zahrát.

Mladší děti z I. oddělení se dohodly, že si pro své starší kamarády připraví  pohádku “O koblížkovi”, kterou pak zahrály při pátečním společném odpoledni a děti z II. oddělení ukázaly vyrobené postavičky. Všichni jsme si prohlédli pohádkové výkresy a měli uhodnout, o jakou pohádku se jedná.

Těšíme se na další společné odpoledne.Vychovatelky ŠD