Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Lyžařský výcvik 2020

30.10.2019. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Vážení rodiče,

lyžařský výcvik v tomto školním roce proběhne ve dnech 6. 1. - 10. 1. 2020 ve Ski areálu v Řece.

Kurz je určen předškolákům MŠ a žákům 1.-5. ročníku ZŠ. V ojedinělých případech (fyzické předpoklady) lze přihlásit také mladší děti, pokud nebude kapacita kurzu naplněna (v těchto případech doporučujeme osobní konzultaci).

Prosím o vyjádření Vašeho zájmu volbou odpovědi ANO/NE v dotazníkovém šetření v IS Edookit (anketa ze dne 30. 10. 2019), a to do 11. 11. 2019. Přihlášeným účastníkům zašleme závaznou přihlášku s dalšími informacemi.


INFORMACE ORGANIZÁTORA


Mgr. Dagmar Machálková