Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Máme mobilní učebnu informatiky!

2.11.2018. Kategorie: Základní škola

Žáci naší školy mohou od konce října plně využívat 16 nových notebooků pro výuku informatiky i v dalších předmětech. Dnes si tak například čtvrtá třída vyzkoušela práci se školními výukovými programy ve výuce.  Páťáci si naopak mohli zkusit vyřešit první online test z Vlastivědy...  

Jak se jim to líbilo, můžete vidět ve fotogalerii zde

Věříme, že se našim žákům bude práce s notebooky líbit a bude dalším zajímavým zpestřením vyučování ;-), zvlášť když brzy bude posílena také školní wifi síť.

Klasická počítačová učebna informatiky s pevnými počítači  bude otevřena v půdních prostorách po dokončení rekonstrukce školy. Její otevření netrpělivě očekáváme, s největší pravděpodobností se to podaří v lednu 2019. Součástí multimediální učebny bude rovněž nová moderní jazyková laboratoř, která jistě obohatí a zkvalitní výuku angličtiny. 

ICT vybavení i celou rekonstrukci zajišťuje zřizovatel, Obec Střítež, v rámci investičního projektu z prostředků IROP. Více informací po ukončení projektu...
Mgr. Petra Lysková