Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Omezení organizace provozu ZŠ a MŠ na konci školního roku 2023/2024 z důvodu stavebních prací (elektro-rekonstrukce )

12.4.2024. Kategorie: Družina, Jídelna, Mateřská škola, Základní škola

Vzhledem k velkému rozsahu stavebních prací bude omezen provoz hlavní budovy školy již od 20. 6. 2024 (přípravné práce - vyklízení všech prostor), stejně jako stravování, které bude přesunuto do prostor kulturního domu. Ve spolupráci se zřizovatelem a Krajskou hygienickou stanicí MSK jsme se snažili výuku žáků a organizaci provozu udržet co možná nejdéle a hledali náhradní aktivity a prostory, přesto dojde k níže uvedeným omezením, která Vám oznamujeme s předstihem, abyste se na ně mohli připravit:

  • provoz MŠ bude omezen od 20. 6. na jednu třídu (II. třída MŠ na odloučeném pracovišti nad poštou) s kapacitou 20 dětí, avšak i přes tyto komplikace bude zajištěn provoz do 12. 7. 2024 (viz dotazník pro zák. zástupce MŠ v březnu)
  • výuka žáků ZŠ od 20. 6. bude zajištěna alternativní formou a bude probíhat venku nebo v kulturním domě, aby mohly být zahájeny stavební (přípravné práce)
  • v PO 24. 6. 2024 pojedeme na školní výlet
  • od ÚT 25. 6. do ČT 27. 6. bude uděleno ŘV (viz minulá zpráva v IS Edookit)
  • v PÁ 28. 6. proběhne slavnostní rozdání vysvědčení v kulturním domě


Děkujeme za pochopení a věříme, že společně tuto situaci zvládneme.

 

Mgr. Dagmar Machálková, ředitelka školy