Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Oslavy výročí školy

4.6.2018. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Nejkrásnější událost školního roku 2017/2018 je úspěšně za námi. Myslím si, že se povedla na jedničku s hvězdičkou. 

Když jsme oslavy 90. výročí založení školy připravovali ve spolupráci se SRPŠ a pod záštitou obce Střítež, bylo naším přáním propojit dnešní školu s jejím obrazem z doby založení před 90 lety, a to v podobě divadelního představení i v druhé části programu na hřišti formou nabídky atrakcí a aktivit. Ohlasy ze strany rodičů, žáků i veřejnosti jsou jen ty nejlepší, což je pro nás velkým zadostiučiněním za vynaložené úsilí. 

Uvědomujeme si však, že bez obrovské podpory ze strany našich rodičů, bývalých žáků a dalších partnerů bychom nedokázali naplnit naši myšlenku, aby si na oslavách narozenin školy užili všichni, kdo přijdou, od těch nejmenších až po nejstarší gratulanty. Chceme za to všem jmenovaným vyjádřit velké poděkování.

Mám-li zhodnotit za sebe, co bylo pro mne tím nejkrásnějším projevem spokojenosti, tak věřte, že to byly radostné tváře dětí a dojetí pana Zdeňka Micky z toho, jak „žije“ škola jeho otce.

Pěkně vítáme v naší galerii - vychutnejte si obrazové vzpomínky na nezapomenutelné chvíle...


Dagmar Machálková, ředitelka školy