Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Plavecký výcvik již od úterý 5.9.2017

1.9.2017. Kategorie: Základní škola

Odjezd od školy v 9:50 hod., výuka 10:20-11:20 hod., příjezd do školy cca ve 12:20 hod. S sebou plavky, ručník (podepsaný) a mýdlo – vše v igelitové tašce, dlouhé vlasy nosit stažené (pro dívky doporučujeme plaveckou čepici), hodinky, šperky a mobily nechávat doma (za ztrátu škola nezodpovídá). Pokud dítě ze zdravotních důvodů nebude plavat, vezme si s sebou cvičební úbor. K osvobození od plaveckého výcviku je nutno donést lékařské potvrzení. Naše škola byla úspěšná v dotačním řízení v rámci rozvojového programu MŠMT a byla jí schválena dotace na dopravu žáků. Bližší informace na třídních schůzkách, které jsou plánovány v týdnu od 11. 9. do 15. 9. 2017.