Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Prázdninové soutěže pro žáky

25.6.2021. Kategorie: Základní škola

Jedná se o soutěže Třinecký Mount Everest a Prázdninoví dobrodruzi. 

Obě soutěže probíhají přes mobilní aplikaci Actionbound, kterou si musí děti stáhnout do mobilního telefonu a poté oskenovat QR kódy z plakátů, které Vám posílám v příloze. Samozřejmě pokud dítě nemá chytrý telefon, může si aplikaci stáhnout rodič, který ho bude během soutěže doprovázet. Pro jednoduší vysvětlení jsme pro žáky připravili i čtyřminutový video návod, kde se dozví, jak budou soutěže probíhat. 


Odkaz na video návod.  

Podrobná pravidla soutěže. 


  • TŘINECKÝ MOUNT EVEREST- probíhá od 1. 7. do 22. 8. 2021

Soutěž spočívá ve zdolání předem určených 10 místních vrcholů hor (viz plakát) během letních prázdnin, které v součtu svou nadmořskou výškou měří podobně jako Mount Everest. Na každém vrcholu budou děti plnit úkoly a odpovídat na otázky. Úkolem je během prázdnin navštívit co nejvíce hor a správně odpovědět na kvízové otázky. Není podmínkou navštívit všechny hory. S mladšími dětmi se samozřejmě můžou zapojit i rodiče. Děti s největším počtem bodů budou oceněny. Celkové vyhodnocení bude po skončení soutěže, tj. po 22. 8. 2021.


  • PRÁZDNINOVÍ DOBRODRUZI – probíhají od 28. 6. do 22. 8. 2021

Cílem soutěže je poznávat zajímavá a významná místa na Třinecku, na kterých budou děti plnit různé úkoly a odpovídat na kvízové otázky.

Soutěž je rozdělena do čtyř oblastí, které budou probíhat každé dva týdny:

– cesta za poznáním Třince a okolí (28. 6. – 11. 7.)

– cesta za sportovní historií pod Javorovým (12. 7. – 25.7.)

– cesta za naší přírodou (26. 7. – 8. 8.)

– cesta do světa umění (9. 8. – 22. 8.)

Děti, které navštíví nejvíce míst a získají nejvíce bodů, budou oceněny. Vyhodnocení bude vždy po každé oblasti. Celkové vyhodnocení po 22. 8. 2021.

 

Mgr. Kateřina Czempková | Magistrát města Třince

finanční a implementační manažer projektu MAP II v ORP Třinec

 

Jablunkovská 160, 739 61 Třinec, tel. 558 306 193, 604 540 519

e-mail katerina.czempkova@trinecko.cz, www.trinecko.cz 

Webové stránky projektu: http://map.trinecko.cz/

FB projektu: https://www.facebook.com/mapIItrinec