Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Školní kolo Poupátka 2023

14.4.2023. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Ve středu 12. 4. v MŠ a v pátek 14. 4. 2023 v ZŠ se uskutečnila školní kola naší pěvecké soutěže "Rozvíjej se, poupátko". Publikum mělo možnost poslechnout si celkem 24 soutěžních vystoupení ve 4 kategoriích.

Všichni zpěváčci, krásně ustrojeni a natěšeni, předvedli svůj hudební talent a porotě jejich krásná vystoupení velmi zkomplikovala rozhodnutí. Dokonce u dvou kategorií musela využít u některých zpěváků interpretace povinné písně Rozvíjej se, poupátko. Měla tak srovnání, který zpěvák má největší smysl pro rytmus, nejlepší intonaci a nejvýraznější schopnost vyjádřit náladu písně. 

A jak to nakonec dopadlo? Všechny výkony byly zaslouženě pochváleny, ocenili jsme pokroky některých zpěváků ve srovnání s loňským ročníkem a zhodnotili akci celkově jako velmi vydařenou, neboť se publikum skvěle bavilo. Porota byla potěšena především velkým zájmem o účast v soutěži z řad chlapců a také nadšením, které bylo vidět u každého vystoupení. 
Více fotografií naleznete v galerii MŠ a galerii ZŠ na našem webu.


VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA PĚVECKÉ SOUTĚŽE

  I. ktg. (MŠ)

 • 1. místo (s postupem) - Eliška Zapalačová
 • 2. místo (s postupem) - Ela Nogová

 II. ktg. (1. roč. ZŠ)

 • 1. místo (s postupem) - Stella Bocková
 • 2. místo (s postupem) - Vít Čmiel

III. ktg. (2. a 3. roč. ZŠ)

 • 1. místo (s postupem) - Alena Przywarová
 • 2. místo (s postupem) - Viola Bocková

IV. ktg. (4. a 5. roč. ZŠ)

 • 1. místo (s postupem) - Noemi Kubiszová
 • 2. místo (s postupem) - Tea Vavříčková
 • 3. místo (náhradník) - Mariana Troszoková
 • 3. místo (náhradník) - Martina Czerniková


VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA VÝTVARNÉ SOUTĚŽE

  I. ktg. (1.-3. roč. ZŠ)

 • 1. místo (s postupem) - Kateřina Pechová
 • 2. místo (s postupem) - Agáta Lysková

 II. ktg. (4. a 5. roč. ZŠ)

 • 1. místo (s postupem) - Eliška Porvisová
 • 2. místo (s postupem) - Erik PfeiferDagmar Machálková a Lenka Drabinová