Turnaj v přehazované

23.9.2018. Kategorie: Základní škola

Dne 21. 9. 2018 se vybraní žáci naší školy zúčastnili turnaje škol MOPS v přehazované v Ropici. V prvním utkání se Smilovicemi prohráli 0:2 na sety. Druhý souboj s Hnojníkem byl vyrovnaný do poslední chvíle, naši žáci srdnatě bojovali, ale nakonec soupeři podlehli 1:2 na sety.

Zápas s polskými Golasowicemi jsme začali výborně, hladce vyhráli první set. Pak ovšem asi přišlo uspokojení z tohoto průběhu utkání,  polský soupeř se nadechl k náporu a otočili toto utkání o 5. místo ve svůj prospěch. Naše škola tak obsadila 6. místo. Děkujeme střítežským žákům za bojovnost a reprezentaci školy. Sportu zdar!

Reprezentanti naší školy:

Matěj Cienciala