Úspěch našich žáků v celorepublikové soutěži "Se školou na golf"

10.6.2022.

Velmi nás těší, že žáci naší školy postoupili do celorepublikového kola soutěže "Se školou na golf".

První seznámení s tímto sportem proběhlo na naší škole formou interaktivního dopoledne, které zorganizovali trenéři golfu z Ropice. Další setkání proběhlo již pouze s vybranými žáky z 5. ročníku, kteří se tak zúčastnili 1. kola soutěže a reprezentovali naši školu stejně jako ostatních 30 škol v republice (viz tabulka níže). Překvapivá zpráva o postupu našich žáků udělala všem velkou radost a Adam Noga, Kryštof Kutaj, Filip Stebel a Marek Křivoň se mohou těšit na srpen, kdy je čeká finále v Praze.

Ve velké konkurenci golfových škol získala naše škola další obrovský úspěch, neboť Adam Noga navíc obsadil 1. místo za nejlepšího jednotlivce 1. kola soutěže. Gratulujeme!

Držme všem našim sportovcům na Finále SNAG* v Praze 18.8. - 19.8. 2022 palce, ať se jim nadále daří a hlavně ať si soutěž užijí.

*Snag - první dotyk golfu, více si můžete přečíst zde

Mgr. Yvetta Škutová, organizátorka akce za školu