Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Zimní olympiáda v ZŠ

6.2.2018. Kategorie: Družina, Základní škola

Dne 31. 1. 2018, v den vysvědčení, uspořádala školní družina zimní olympiádu pro žáky naší školy. V úvodu představili žáci jednotlivých tříd své prezentace na téma Olympiáda 2018. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací, např. jaký sport mají rádi nebo co znamenají olympijské kruhy… Poté začalo pravé olympijské zápolení, ve kterém žáci absolvovali zimní sporty v tělocvičně: “hokej” (kdo dá víc gólů), “skoky na lyžích” (zde soutěžili chlapci a děvčata ve skoku do dálky). Poslední disciplínou byl “biatlon” (jízda na lyžích se zbraní a střelba na terč). Po sportovním výkonu všechny čekala sladká odměna.

Věra Lasotová a Zita Wojnarová, vychovatelky ŠD