Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Divadélko "Nová dobrodružství veverky zrzečky"

22.5.2023. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO CELOU ŠKOLULoutkoherecké představení volně navazující na známou knihu bylo nejen vtipné, ale i poučné. Diváci se mohli zamyslet nad tím, že krást a lhát se nemá, jak se správně chovat v lese a že pro odpadky či dokonce černé skládky tam místo není.

O tom, že se představení líbilo, svědčily roztomilé výbuchy smíchu, zejména z prvních řad, které obsadily děti z obou oddělení naší mateřské školy. Propracovanými slovními hříčkami a vybraným humorem si však herci získali i ty nejstarší žáky ze školy a úsměvy hrály na rtech také jejich paním učitelkám.

Představení se uskutečnilo v sále kulturního domu a všem zúčastněným jej uhradilo naše SRPŠ.

Dohromady 105 židlí nachystali a poté také uklidili pracovití a ochotní žáci nejvyšších ročníků a jejich paní učitelky. Všem moc děkujeme za krásný kulturní zážitek.


Šárka Kučerová