Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Divadlo pro děti ze ZŠ i MŠ v KD

11.6.2024. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Zase po roce za námi zavítalo Divadélko pro školy z Hradce Králové. Děti ze školky a žáci z celé školy si užili vtipné vystoupení s názvem Ezopovy bajky, které v sobě neslo také mnohá poučení. Kromě známé bajky Havran a liška nebo Želva a zajíc jsme viděli také ztvárnění méně známé bajky O oslaři a s hororovým nádechem a spoustou legrace bajku Orel a chrobák hovnivál. O tom, že se dá i ve dvojku zahrát velké divadlo a pobavit tak celou školu dětí od těch nejmenších myšek i po ty největší páťáky (včetně dospělých učitelek) nás dvojice herců už nemusí přesvědčovat. Budeme se těšit zase příští rok! Více napoví fotogalerie ZDE.