Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Zábavné odpoledne v družině ke Dni otců

14.6.2024. Kategorie: Družina, Základní škola

Ti si pro ně připravili několik stanovišť, aby okusili, jak jsou tatínci, strýčkové nebo dědečkové zruční a zdatní. 

Dříve než se pustili do plnění úkolů, dozvěděli se něco o historii Dne otců. Poté už se přemístili ke stanovištím, kde bylo úkolem například štípání dříví na oheň, řezání dřeva, zatloukání hřebíků, šroubování  a sestavování autíčka ze stavebnice Merkur, a také překážková dráha poslepu s poznáváním nářadí podle hmatu. Aby jim nebyla dlouhá chvíle než usedli k ohni a zakousli do párků, mohli se se svými ratolestmi na památku vyfotit ve fotokoutku a rovněž zahrát fotbálek.

Na závěr jsme se všichni přesunuli k ohništi, kde proběhlo poděkování a předávání dárečků a pamětních listů.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a užili si s námi příjemné páteční odpoledne.

Veronika Sierotová a Zita Wojnarová, vychovatelky ŠD