Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Florbalový turnaj žáků škol MOPS

13.2.2018. Kategorie: Základní škola

V pátek 9. 2. 2018 se vybraní žáci naší školy zúčastnili florbalového turnaje žáků škol MOPS v Třanovicích. V úvodním zápasu se naši střetli s žáky české školy z Hnojníku. Utkání skončilo remízou 3:3. Dalšími soupeři byli domácí z Třanovic (0:9), dále Ropice (3:7), Smilovice (1:7) a poslední zápas jsme odehráli s žáky polské hnojnické školy (6:2). Naše škola tak obsadila 5. místo. Nejlepším střelcem našeho týmu byl Jakub Klosko, který vstřelil 8 gólů. Všichni reprezentanti naší školy zaslouží pochvalu za bojovnost, statečnost a sportovní chování.

Sestava:

Radim Mižda, Jakub Klosko - Filip Polášek - Matěj Cienciala, Vít Przywara - Benjamin Kubisz - Jakub Šelong


Pořadí škol:

1. ZŠ Smilovice

2. ZŠ Hnojník

3. ZŠ Ropice

4. ZŠ Třanovice

5. ZŠ Střítež

6. PZŠ Hnojník


Zita Wojnarová