Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Informace k lyžařskému výcvikovému kurzu 2019

15.1.2019. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Vážení rodiče,


oznamujeme Vám, že lyžařský výcvikový kurz bude díky příznivému počasí zahájen ve stanoveném termínu, tedy v pondělí 21. 1. 2019. Pro zajištění hladkého průběhu prosíme rodiče žáků, kteří žádají o vypůjčení vybavení, aby do 17. 1. 2019 nahlásili p. vychovatelce Wojnarové potřebné velikosti (boty, lyže). Všem pak připomínáme, že v pondělí při nástupu (ne dříve) je potřeba odevzdat „Potvrzení – souhlas zákonných zástupců s účastí na zotavovací akci lyžařský výcvikový kurz“. Upozorňujeme, že 1. den LVK je odjezd dříve (viz níže) z důvodu převozu vybavení (zůstává po celou dobu konání kurzu v areálu, pouze boty a helmu si účastníci berou s sebou domu k vysušení každý den). 


Doprava je zajištěna vlastním autobusem. Prosíme o viditelné označení vybavení, aby nedošlo k záměně. Školní obědy a provoz družiny beze změny. 

Děkujeme za spolupráci. 


HARMONOGRAM:

ODJEZD DO ŘEKY
8:00 hod. od KD
 1. den v 7:45 hod. – odvoz vybavení
1. ČÁST VÝUKY 08:45-10:00 hod.

SVAČINA 10:30-11:00 hod.
2. ČÁST VÝUKY 11:00-12:00 hod.
NÁVRAT DO STŘÍTEŽE 13:00 hod. ke KD (do ŠD) bude upřesněno 1. den výuky


Dagmar Machálková