Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Lyžařský výcvikový kurz v plném proudu...

22.1.2019. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Po počátečních rozpacích při rozjezdu výcviku (a není divu - zorganizovat tolik lyžování chtivých dětí není vůbec snadné...), uvítal Skiareál v Řece druhý den účastníky lyžařského výcvikového kurzu slunečným počasím a skvělými podmínkami.

Malí lyžaři, ať už ti, co stojí letos poprvé na lyžích, či ti více zdatní, dělají obrovské pokroky. Držíme palce, ať se daří i další dny a všem vydrží elán a odhodlání, i když to s přibývajícími dny bude možná trochu bolet...

Tak sportu zdar a lyžování zvlášť!

V tomto odkazu najdete denně aktualizovanou galerii z kurzu.

Dagmar Machálková