Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Informace o provozu MŠ a ZŠ od 25. 5. 2020

9.5.2020. Kategorie: Družina, Jídelna, Mateřská škola, Základní škola

Vážení rodiče,

v souladu s metodickým pokynem MŠMT "OCHRANA ZDRAVÍ A PROVOZ MATEŘSKÝCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020" si vás dovoluji seznámit s podmínkami znovuobnovení provozu základní a mateřské školy a s nastavenými provozními a hygienickými opatřeními - viz příloha. Stanovisko zřizovatele - Obce Střítež - k otevření MŠ najdete v tomto odkazu

Podmínkou účasti je zákonným zástupcem potvrzené „Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění“, jehož součástí je vymezení osob s rizikovým faktorem – dokument najdete v příloze ankety v Edookitu, k dispozici je také v odkazu níže.

V MŠ budou zachovány stávající třídy, počet dětí ve třídě není nouzovým stavem omezen.

Školní skupiny s max. počtem 15 žáků budou s největší pravděpodobností vytvořeny v rámci tříd, vycházíme-li z prvního šetření. 

Z organizačních důvodů Vás žádám o vyplnění této ankety nejpozději do 18. 5. 2020 (máte-li v MŠ/ZŠ více dětí, prosím za každé dítě zvlášť). U žáků ZŠ nezapomeňte ani na vyjádření k účasti v odpoledním výukovém bloku.


Podrobné informace najdete na webu školy v záložce dokumenty nebo v odkazech níže: 

Informace k provozu MATEŘSKÉ ŠKOLY v období od 25. 5. do 30. 6. 2020

Informace k provozu ZÁKLADNÍ ŠKOLY v období od 25. 5. do 30. 6. 2020

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního nemocnění

 

Děkuji za pochopení a dosavadní bezproblémovou spolupráci. Věřím, že i přes nelehké podmínky společně zvládneme ukončit školní rok bez větších potíží.

 

S přáním příjemného dne

Dagmar Machálková