Informace MŠMT k otevření škol

2.5.2020. Kategorie: Družina, Mateřská škola, Základní škola

Vážení rodiče,

v tomto odkazu zasílám oficiální informace MŠMT k uvolňování epidemiologických opatření ve školách (MŠ i ZŠ), které byly vydány k dnešnímu dni.

V průběhu příštího týdne obdržíte OFICIÁLNÍ ANKETU v Edookitu k vyjádření (potvrzení) přímé účasti Vašeho dítěte/dětí ve škole s upřesňujícími provozními podmínkami v naší MŠ a ZŠ, které budeme projednávat a nastavovat společně se zřizovatelem školy.

Zatím máte čas zvážit možnosti přímé účasti dítěte/dětí na vzdělávání s ohledem na konkrétní situaci u Vás doma - doporučuji si z tohoto důvodu důkladně přečíst odstavec Osoby s rizikovými faktory.

Děkuji za Váš čas dosud věnovaný domácímu vzdělávání a také za bezproblémovou spolupráci s učiteli, velmi si jí vážíme.

Dagmar Machálková, ředitelka školy