Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Jóga pro děti v naší škole

18.2.2022. Kategorie: Družina, Mateřská škola, Základní škola

Jóga pro děti pod vedením lektorky Zuzany Sýkorové


V rámci praktikování jógy se děti učí odpočívat, což jim může napomoci k lepší koncentraci a také zvládání stresových situací. Jóga by dětem měla pomoct lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Živé děti zklidní, málo aktivní by naopak měla povzbudit k činnosti.


Cvičení jógy pro děti je naprosto odlišné od toho pro dospělé. V systému dětské jógy je cílem nastolení rovnováhy mezi spontánním chováním a pohybem dětí a cvičením jógových pozic či sestav.🦋🦋Vhodné pro děti od 7let. Max.10 dětí 🦋🦋🦋🦋Rezervace tel.739 558 485🦋 FB ZuSyoga 🦋.