Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Tříkrálovou sbírku 2022 podpořili i naši žáčci

12.1.2022. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Máme velkou radost, že nabídku účasti na organizaci Tříkrálové sbírky pro třineckou Charitu přijali naši žáci s velkým nadšením. Původní plán - vydat se na koledu ve dnech 6. a 9. ledna - jsme tak brzy museli změnit, abychom vyhověli všem zájemcům 👑 👑 👑,.

Všichni ochotní dobrovolníci, ustrojeni do krásných kostýmů, které zapůjčila Charita Třinec, byli mile překvapeni, jak lidé TŘI KRÁLE vřele vítali, jak s úsměvem na tváři a často se sladkou odměnou neváhali přispět do pokladničky. Mnozí s dojetím přidali srdečné poděkování s poznámkou, že jsou moc vděčni za návštěvu koledníků a že se na ně těší i příští rok...

Naši malí koledníci završili své putování ve středu 12. ledna tam, kde ji zahájili - v naší obci Střítež. Nevadil jim ani velký mráz - zahřála je vlídnost a štědrost Střítežanů, za což jim posíláme 💗 poděkování! To si zaslouží i všechny děti, které - nejen tento den - pomohly. Jsou to:


MŠ - Stellinka Bocková

I. třída - Terezka Porvisová a Tomášek Porvis

II. třída - Violka Bocková a Anička Padělková

III. třída - Matyáš Filipczyk, Eliška Kabotová, Noemi Kubiszová, Elen Paszková a Eliška Porvisová

V. třída - Aneta Baronová, Eliška Danielová, Sára Fiedorová, Soňa Lankoczová, Kateřina Macoszková a Miriam Paszková
Věříme, že jsme touto formou mohli alespoň trochu přispět k lepším dnům a radosti těch, kteří naši podporu potřebují.

Všechny fotografie z Tříkrálového koledování 2022 můžete zhlédnout na webu školy v tomto odkazu.


Mgr. Dagmar Machálková