KOVÁŘ NAVŠTÍVIL ŠKOLNÍ DRUŽINU

3.11.2023. Kategorie: Družina, Základní škola

Dříve než nás navštívil kovář Filip, seznámili jsme děti s tímto řemeslem, naučili je různé básničky, říkadla a nakonec písničku z pohádky O statečném kováři.

Právě touto písní jsme přivítali kováře, který měl připravenou prezentaci a povídání. Děti si mohly prohlédnout předměty jako např. kladivo, kleště, podkovy, zástěru a poté měly možnost se zeptat na to, co je zajímá. Tento příjemný den jsme zakončili sledováním pohádky “O statečném kováři”.

Děkujeme panu Filipu Topičovi z kovářství Koždoň za svůj čas a ochotu navštívit školní družinu a za věnování věcného daru pro školní družinu ve formě kovaných podkoviček.

Vychovatelky ŠD