Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

NEBOJME SE PRVNÍ POMOCI - kurz pro rodiče a děti

11.1.2018. Kategorie: Základní škola

Milí rodiče,

zveme Vás spolu s Vašimi dětmi na poslední ze tří setkání organizovaných v rámci projektu "Vzděláváme se spolu a navzájem" pod názvem "NEBOJME SE PRVNÍ POMOCI!". Kurz se uskuteční v ZŠ v úterý 23. ledna 2018 od 15:00 hod. Pod vedením Olgy Grygarové, zkušené zdravotnice ze Záchranné služby v Třinci, budete mít možnost vyzkoušet si poskytování záchrany raněným v praxi se zaměřením na dětské úrazy. Nebudou chybět ani rady dětem, jak úrazům předcházet. 


Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti v IS Edookit volbou ANO - NE do 19. 1. 2018.


Mgr. Dagmar Machálková