Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Nová vyhláška MŠMT

28.4.2020. Kategorie: Základní škola

Vážení rodiče,

 

informujeme Vás o skutečnosti, že Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dne 27. dubna 2020 vydalo vyhlášku o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020. Specifikuje v ní, jak mají základní a střední školy postupovat při klasifikaci tohoto pololetí, které bylo z velké části postiženo epidemií koronaviru. Součástí vydané vyhlášky je také metodika s výkladem jednotlivých bodů.

 

V této souvislosti zasíláme odkaz na webové stránky ministerstva, kde naleznete vyhlášku č. 211/2020 Sb., o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020, současně i metodiku k prováděcímu právnímu předpisu.

 

Pro více informací doporučujeme navštívit web MŠMT v tomto odkazu.


Mgr. Dagmar Machálková, ředitelka školy