Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Odborně zaměřené setkání a spolupráce s rodiči žáků ZŠ II.

31.10.2017. Kategorie: Základní škola

Téma: Jak probudit v dětech čtenáře.

Lektorka a vedoucí třinecké Knihovny pro děti Marika Zadembská je uznávaným vzorem ostatním knihovníkům, vytváří originální a vysoce hodnocené programy zaměřené na podporu čtenářství

Přijďte se svými dětmi společně prožít čtenářskou lekci vystavěnou na metodách kritického myšlení. Zážitkovou formou si ukážeme, jak podporovat děti v četbě, jak pracovat s knihou, jak podpořit při společné četbě komunikaci a spolupráci.


Hodnocení akce 9. 11. 2017, Dagmar Machálková:

Dnešní akce "Jak probudit v dětech čtenáře" měla velký úspěch - u rodičů, učitelů a především těch nejmenších účastníků - našich dětí :). Děkuji všem, kteří si našli čas. Skvěle vedená lekce Marikou Zadembskou z třinecké knihovny byla "živou pozvánkou" ke čtenářství i milým zastavením v dnešním uspěchaném světě... Je příjemné zjištění, že tištěná kniha má stále pro děti své kouzlo a hravě obstojí i ve velké konkurenci digitálního světa...: