Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Podzimní vycházka k rybníkům v Černé

1.11.2022. Kategorie: Základní škola

Krásného podzimního počasí jsme v úterý 1. listopadu ještě využili k vycházkám po okolí. Žáci 1.-3. ročníku se vypravili ke střítežskému katolickému kostelu, aby si názorně ukázali, jaký je význam Dušiček a podívali se na naši krásnou obec Střítež hezky "z výšky". 

Starší žáci 4.-5. ročníku se vydali trochu dále, až k rybníkům do Černé, kde se učili o ekosystému rybníků a poznávali naše stromy. 

Nakonec jsme se prošli 8 kilometrovým okruhem od rybníků přes Vělopolí až zpátky nahoru ke katolickému kostelu a čerpali energii z posledních sil podzimního sluníčka. Děti musíme moc pochválit, že to všechny zvládly na jedničku neb někteří svým výkonem překonávali sami sebe 😊....


Petra Lysková