Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Halloween ve škole

31.10.2022. Kategorie: Základní škola

Halloween sice není náš svátek, ale protože kultura a tradice anglicky mluvících dětí patří do náplně předmětu Angličtina a děti tento svátek prostě a jednoduše baví, rádi jsme jej i tento rok opět zařadili pro zpestření do výuky. 

Děti měly možnost převléct se do typických haloweenských kostýmů, dozvěděly se něco nového o tomto svátku a rozšířily si anglickou slovní zásobu. 

Ve výuce si však rovněž připomínáme také naše Dušičky a kulturní rozdíly, které tyto odlišné dva dny provázejí. A protože nám letos počasí opravdu přálo, uspořádali jsme dětem také halloweenskou diskotéku na hřišti se zpíváním našich šikovných zpěváčků. Písní "Slunce na západě" jsme se tak pomyslně rozloučili se sluníčkem.Petra Lysková