Poupátko 2023

17.4.2023. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Jste srdečně zváni 11. května 2023 do Kulturního domu ve Stříteži, kde se již po jedenadvacáté můžete potěšit poslechem krásných písní v podání talentovaných zpěváčků a zpěváků nebo zhlédnout výtvory z keramiky našich malých výtvarníků z regionu Stonávka. Na ostatní z regionů Třinecko a Jablunkovsko se budeme těšit příští rok.

Akci organizuje ZŠ a MŠ Střítež s finanční a materiální podporou obce Střítež a dalších partnerů, kterým tímto srdečně děkujeme.

Letošního ročníku se zúčastní děti a mládež ve věku 6-15 let z těchto škol:

• MATEŘSKÉ ŠKOLY ze Stříteže, Smilovic, Komorní Lhotky, Horních Tošanovic a Hnojníku (polská MŠ)
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLY ze Stříteže, Nebor, Smilovic, Komorní Lhotky, Hnojníku (polská i česká ZŠ), Ropice (polská i česká ZŠ) a Třanovic a hostující ZŠ ze slovenského Strečna

Těšíme se na Vaši účast.

Za tým organizátorů Dagmar Machálková