Pozvání na galakoncert finalistů soutěže Poupátko

18.5.2022.

Dovoluji si Vás pozvat na finálový soutěžní galakoncert již 20. ročníku našeho projektu „Rozvíjej se poupátko“, který se koná 22. 5. 2022 v Domě dětí a mládeže v Třinci - viz přiložená pozvánka a plakát.

Na letošním ročníku se představilo mnoho talentovaných zpěváků od Havířova až po Bukovec, od těch nejmenších ve věku 6 let až po zkušené hudebníky do 21 let. Ty nejlepší z nich bychom Vám rádi představili. Svou účast v porotě - mimo již známé hudební odborníky - přislíbil i dlouholetý hudební režisér Českého rozhlasu v Ostravě, pan Jiří Pospíšil. Slovem bude finále provázet pan Radek Erben z České televize.

Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování všem našim sponzorům za podporu našeho projektu, velmi si této pomoci vážíme. Děkuji také všem zaměstnancům školy za zajištění bezproblémové organizace a maminkám za výborné pohoštění, které bylo pro účastníky k dispozici na všech kolech soutěže.

Dagmar Machálková, ředitelka školy