Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Pozvánka na KONFERENCI KE DNI ZDRAVÍ

7.4.2021. Kategorie: Družina, Jídelna, Mateřská škola, SRPŠ, Základní škola

Vážení rodiče,


ve dnech od 12. do 16. 4. se v podvečerních až večerních hodinách budete moct těšit na rozhovory na témata duševního zdraví, správné stravy a pohybu, např. na posílení imunity, rozhovor o významu otužování a mnoho dalších.

Akce probíhá pod záštitou Asociace děkanů lékařských fakult ČR.


V rámci konference můžete být přímými účastníky 14 debat s odborníky z různorodých odvětví - diskutovat se bude o významu otužování, zdravém pohybu a stravě, duševním zdraví, osobním rozvoji nebo také o antikoncepci, závislostech či životě neslyšících. Možná by Vás, rodiče, mohlo zaujmout téma ,,Dětská očkování aneb co by měl každý rodič vědět," věříme však, že na své si přijde opravdu každý. Vystoupí také několik známých osobností - např.  MUDr. Radkin Honzák, CSc., doc. MUDr. Rastislav Maďar, PhD., MBA, FRCPS nebo Ing. Jan Mühlfeit.


Více o konferenci najdete na webových stránkách akceodkaz na youtube kanál najdete zde.

.


Dagmar Machálková