Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Přípravy na Poupátko 2024 v plném proudu...

16.2.2024.

Již 22. ročník našeho hudebního a výtvarného soutěžního projektu "Rozvíjej se, poupátko" nastartujeme v 1. jarním měsíci školními koly, v dubnu pak učitele a další zájemce čeká zajímavé setkání s herečkou, zpěvačkou a pedagožkou Renata Drössler - umělec v rámci Hudební dílny. Tradiční soutěžní projekt pak vyvrcholí regionálními koly pěvecké soutěže, která proběhnou v květnu, a galakoncertem vítězů na  FINÁLE v Domě dětí v Třinci. Úspěšní zpěváci se pak v létě představí v regionu na letních slavnostech obcí a na konci roku společně se školami ze Stříteže a Komorní Lhotky představí svůj um na benefičním koncertě. To není málo, viďte? 


Projekt má již své pevné místo v hudebním světě regionu i mimo něj, s jistotou můžeme očekávat kvalitní pěvecká vystoupení, neboť není pochyb o tom, že náš kraj je bohatý na mladé hudební talenty. Jistotu najdeme také v kvalitním zázemí a organizaci, se kterou má mnoholeté zkušenosti tým nadšenců ze ZŠ a MŠ Střítež. Přesto nezapomínáme ani na novinky - tou letošní bude znovuotevření kategorie DVOJHLASY. Možná některá další překvapení připraví náš technický tým, který se nebrání novým nápadům...


Je čas na odhalit podrobné informace letošního ročníku Poupátka - najdete je na webové stránce projektu v tomto odkazu:


Jste srdečně zváni!