Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Školní kolo Poupátka

12.4.2019. Kategorie: Základní škola

Rok se s rokem sešel a my opět žijeme Poupátkem. Tato známá pěvecká soutěž, která se letos koná již po sedmnácté, přilákala do školního kola celkem 15 malých pěveckých talentů z naší školy. Všichni přihlášení se na pátek 12. dubna poctivě připravovali, neboť úspěch v soutěži znamená postup do regionálního kola. 

Chtěli bychom pochválit všechny zpěváky za velké osobní nasazení při přípravě i při soutěžním vystoupení. Přestože byly výkony všech opravdu výborné, porota se ve všech kategoriích jednoznačně shodla na tomto hodnocení:


II. ktg. (1. ročník)

1. místo - Martina Czerniková (s postupem)

2. místo - Laura Sokolíková, Jan Santarius


III. ktg. (2. a 3. ročník)

1. místo - Miriam Paszková, Eliška Lokayová (obě s postupem)

2. místo - Eliška Milichová

3. místo - Eliška Danielová, Nikol Ernstová, Barbora Stryjová


IV. ktg. (4. a 5. ročník)

1. místo - Ivana Przywarová (s postupem)

2. místo - Ema Vavříčková (s postupem)

3. místo - Eliška Boháčová


Gratulujeme a přejeme úspěch v regionálním kole soutěže 10. května!

V pátek 12. dubna byla uzávěrka školních kol také v ostatních školách regionu Stonávka a v naší partnerské škole Strečno, a tak zpěváky nominované na postup do regionálního kola čeká zhruba měsíc na doladění soutěžních písní. Velice nás těší podpora našich partnerů, kteří ani letos neváhají soutěž finančně podpořit. Patří jim za to vřele díky! A nám, organizátorům, nezbývá, než připravit nejlepším zpěvákům ty nejlepší podmínky, aby v pátek 10. května sál kulturního domu ve Stříteži při jejich pěveckých vystoupeních opět rozkvetl...


TĚŠÍME SE NA VÁS 😊!


Tým zaměstnanců ZŠ a MŠ Střítež