Školní kolo recitační soutěže, 7. 2. 2020

9.2.2020. Kategorie: Základní škola

Proběhlo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnili nejlepší recitátoři ze všech pěti tříd naší školy. A že jich nebylo málo! Vybrat vítěze tří kategorií nebylo vůbec jednoduché. Nakonec byli vyhodnoceni tito žáci:

0. kategorie (1. ročník)

1. místo – Mariana Troszoková (Halí, belí)

2. místo – Eliška Porvisová (Rozhovor s delfínem), Matyáš Filipczyk (Tati, kup mi pejska), Eliška Kabotová (Halí, belí)

1. kategorie (2. – 3. ročník)

1. místo – Eliška Ciencialová (Lenoch)

2. místo – Miriam Paszková (Básnička pro děti o velkém vejci), Eliška Danielová (Milostný dopis)

3. místo – Laura Sokolíková (Vosa), Mikuláš Stryja (Hrdina)

cena poroty – Sára Fiedorová (Snové malování), Ellen Polášková (Karamela)

2. kategorie (4. – 5. ročník)

1. místo – Magdaléna Hὔnnerová (Zlý pes potkal zlého psa)

2. místo – Silvia Sokolíková (Kdo je víc?), Michal Nezbeda (Opačný Ota)

3. místo – Terezie Konečná (Rybička)

Cena poroty – Melanie Vicherková (Pohádka o princezně a pávech), Nikol Ernstová (Vodník), Eliška Milichová (Pohádka o princezně a pávech)

Do oblastního kola v DDM Třinec, které proběhne 18. 2. 2020,  postupují Mariana Troszoková, Eliška Ciencialová, Miriam Paszková, Eliška Danielová, Magdaléna Hὔnnerová, Silvia Sokolíková a Michal Nezbeda.

Děkujeme všem soutěžícím - díky nim jsme si odnesli nevšední zážitek a zpříjemnění dne. Blahopřejeme vítězům a těšíme se, že příští rok se řady účinkujících třeba zase trošku rozšíří.

Mgr. Lenka Drabinová