Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Úspěch našich žákyň v recitační soutěži

20.2.2020. Kategorie: Základní škola

Obvodního kola recitační soutěže "Dětská scéna", které se konalo v třineckém Domě dětí a mládeže v úterý 18. 2. 2020, se zúčastnili nejlepší recitátoři školního kola - Mariana Troszoková (1. ročník), Eliška Danielová (3. ročník), Eliška Ciencialová (3. ročník), Magda Hὔnnerová (4. ročník), Michal Nezbeda (5. ročník) a Silvia Sokolíková (5. ročník). Konkurence byla velká a tréma si s mnohými pěkně pohrála. Všichni zúčastnění si však užili příjemnou atmosféru soutěže a "velkou scénu" a přijeli z Třince spokojení a někteří dokonce nadšení...

Děkujeme všem zúčastněným za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme oběma Eliškám ze III. třídy, které zvítězily v 1. kategorii a postoupily do Okresního kola Celostátní přehlídky dětských recitátorů, jež se bude konat 12. března 2020 ve frýdeckém zámku.

Mgr. Lenka Drabinová


Tímto úspěchem jsme velmi potěšeni. Je na místě poděkovat také paním učitelkám, které své žáky na soutěž připravovaly.


Mgr. Dagmar Machálková