Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Úspěch našich žákyň v pěvecké soutěži

1.3.2018. Kategorie: Základní škola

Měsíc březen zahájily tři žákyně naší školy účastí na pěvecké soutěži Zpěváček, která se již mnoho let koná v Domě dětí a mládeže v Třinci. Jedná se o regionální kolo soutěže v interpretaci slezských písní Těšínska. Nelehký úkol zazpívat lidové písně v nářečí, které dnes již není tak běžně používané, zvládly naše žákyně na jedničku a přivezly si ze soutěže hned dvě ocenění! Srdečně blahopřejeme Silvii Sokolíkové (III. třída) za 2. místo, Ivaně Przywarové (IV. třída) za 3. místo i Karolíně Tomicové za kvalitní vystoupení  a děkujeme všem za úspěšnou reprezentaci školy! Poděkování patří také  paní učitelce Lence Drabinové, která žákyně připravila a na soutěži je podpořila klavírním doprovodem.