Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Výtvarná soutěž "Moje obec"

6.11.2023. Kategorie: Základní škola

Naši žáci se v říjnu zapojili do výtvarné soutěže na téma "Moje obec", kterou vyhlásila Místní skupina Polského kulturně-osvětového svazu ve Stříteži.

Podmínkou soutěže byl formát A3, jinak měli žáci volnou ruku co do stylu provedení. Někteří tak kreslili pastelkami, jiní si zvolili barvy či voskové pastely.

Soutěžilo se ve třech kategoriích: 

I. 1.-2. třída

II. 3.-5. třída

III. 6.-9. třída

Vyhodnocení soutěže proběhlo v KD ve Střítež dne 5. 11. 2023 na tradiční podzimní akci PZKO , kde byly také vybraným vítězným žákům předány krásné hodnotné ceny jako LEGO, chytré hodinky a bezdrátová sluchátka. 

Jsme pyšní, že za naši školu byli vybráni rovnou 4 žáci ve dvou kategoriích. V první kategorii porotu zaujal obrázek od Nikolase Hubeňáka ze 2. ročníku. Ve druhé kategorii to pak byl Filip Mrkva ze 4. ročníku a Elen Paszková a Erik Pfeifer z 5. ročníku. Na fotogalerii z předávání cen se můžete podívat v článku zde.


Vítězům moc gratulujeme a ostatním zúčastněným se podaří vyhrát třeba zase někdy příště ;-)